Sdílíme výstupy z Kulatého stolu
19.03.2021 18:19
Rádi s vámi sdílíme výstupy z Kulatého stolu, který se konal 25. února 2021 pod vedením garantky Barbory Čalkovské.
Velmi často jsme se studenty řešili změnu podmínek a prostředí k učení, změnu učebních strategií a hledání nových způsobů, odpovídajících změně, bojovali s prokrastinací a sociální izolací, změnou životního prostoru. Často jsme společně hledali znovu motivaci a impulsy.
Ukázalo se, že většina vysokých škol dokázala na přechod do distanční výuky reagovat, avšak ne vždy koordinovaně, takže studenti tápají mezi různými formami podpory.
Jako jediné možné formy kontaktu byla on-line setkání, webináře, kurzy, natáčela se řada videí, výrazně se zvýšila nabídka psychologického poradenství, významnou roli hrálo zapojení externích subjektů, aby se zátěž na in-house poradenské pracovníky lépe rozložila a bylo možné vyjít vstříc většímu počtu klientů.
Aktuality
-
26.09.2025 08:07
Zápis ze zářijové rady je Vám již nyní k dispozici
Ve středu, 17. září 2025 proběhla od 13:00 do 14:30 hodin on-line Valná hromada Asociace...
-
16.09.2025 14:50
Zahájen prodej vstupenek na 6. Autistickou konferenci. Do konce října se slevou.
Srdečně vás zveme na 6. ročník Autistické konference, který se uskuteční v sobotu 22. listopadu...
-
15.09.2025 16:00
Zveme vás na Konferenci Psychologická a psychoterapeutická podpora na univerzitách
Zveme vás na Konferenci Psychologická a psychoterapeutická podpora na univerzitách:...