Baterie testů pro diagnostiku specifických poruch učení u studentů VŠ
04.02.2020 09:30
Rádi bychom vám nabídli další školení k Baterii testů pro diagnostiku specifických poruch učení u studentů vysokých škol a uchazečů o vysokoškolské studium pořádané týmem DysTestu.
DysTest svou koncepcí navazuje na baterii Diagnostika specifických poruch učení u adolescentů a dospělých, obsahuje testy a normy umožňující přesnější diagnostiku vysokoškoláků, ale i maturantů a uchazečů o studium. Baterie nabízí komplexní soubor diagnostických metod, které postihují čtenářské dovednosti, jazykové kompetence, zrakovou a sluchovou percepci a pracovní pamět. Zásadní inovací je softwarová aplikace se zvukovými nahrávkami pro zajištění jednotných podmínek testování a normami, které slouží jako podklad pro vyhodnocení výsledků. Nástroj je určen pro diagnostiku osob, jejichž mateřským jazykem je český jazyk.
Školení je určeno zejména speciálním pedagogům a psychologům, ale mohou se ho zúčastnit i další pedagogičtí pracovníci se zájmem o diagnostiku poruch učení. Kurz je akreditován MŠMT v systému dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků.
Aktuality
-
08.04.2025 16:17
Kulatý stůl ČZU a AVŠP: Talentovaní studující - Jak je neztratit na VŠ mezi zápisy a zkouškami?
Srdečně vás zveme na třetí ročník Kulatého stolu ČZU a AVŠP, který se uskuteční 10. června 2025...
-
08.04.2025 16:09
Pozvánka na webinář: Mlčenlivost, ochrana osobních údajů a transparentnost
Zveme vás na webinář na téma Mlčenlivost, ochrana osobních údajů a...
-
08.04.2025 16:07
Jaké jsou Vaše zkušenosti z řešení sebevražedného jednání na Vaší VŠ?
Do 25. 4. 2025 můžete vyplňovat šablonu ke sdílení vašich zkušeností z řešení...
-
10.03.2025 16:07
Sdílejte zkušenosti z poradenské praxe se sebevraždami na VŠ
Nabízíme vám možnost přispět svou zkušeností z poradenské praxe do VŠ metodiky práce se...