Kde hledat vnitřní zdroje poradce při péči o problematického studenta

Ve středu, 6. června 2018 od 10.00 do 15.00 hodin v prostorách CIPS, ČVUT v Praze proběhl pod vedením Ing. Markéty Veljačikové seminář "Kde hledat vnitřní zdroje poradce při péči o problematického studenta".

Práce s některými studenty stojí nad míru sil a času. A přes veškerou naši snahu se studentovi stejně nedaří. Nakonec nám z té velké péče může zůstat pocit vnitřní nespokojenosti.

Společně jsme se zamysleli, co se děje s těmito studenty, kde je hranice takové péče a jak sami sebe ochránit před případnou frustrací.

Lektorka Ing. Markéta Veljačiková je lektorkou v oblasti soft skills, osobnostně-sociálního rozvoje a rozvoje firem, koučkou a poradkyní. Již dvacet let podporuje rozvoj týmů a jednotlivců v globálních korporacích i malých organizacích, v ziskové i neziskové sféře. Své zkušenosti propojuje a rozšiřuje o poznání zákonitostí lidského života a celostního pohledu na zdravé postavení člověka ve světě. "Je mi potěšením, že jako vysokoškolský poradce mohu pracovat jako externí lektorka a kouč v CIPS pro studenty a zaměstnance ČVUT." říká Markéta Veljačiková.

Kontakt

Asociace vysokoškolských poradců, z.s.
Středisko ELSA ČVUT
Bechyňova 3, 166 36 Praha 6

© 2008-2022 Asociace vysokoškolských poradců, z. s.