Děkujeme za bohatou účast a skvělou atmosféru
18.11.2024 17:50
V termínu 7. - 8. listopadu 2024 proběhla v Brně ve spolupráci se Školskou ombuds platformou Výroční konference AVŠP na téma well-being a podpora duševního zdraví na vysokých školách. Cílem setkání bylo společné sdílení novinek, tipů a aktivit, které směřují k well-beingu a kvalitnímu duševnímu zdraví, a tím k podpoře odolnosti studujících na VŠ. Prezentace z konference najdete zde, fotografie si můžete prohlédnout tady. Děkujeme za bohatou účast a skvělou atmosféru. Zpětnou vazbu ke konferenci můžete vyplnit na tomto odkazu.
Aktuality
-
30.07.2021 14:11
Setkání pracovníků Kariérních center českých vysokých škol
Setkání pracovníků Kariérních center českých vysokých škol, které proběhne tentokrtát pod taktovkou...
-
30.07.2021 13:05
Dny vzdělávací činnosti vysokých škol 2021
Dovolujeme si připomenout akci MŠMT, Dny vzdělávací činnosti vysokých škol, která se koná...
-
30.06.2021 09:26
Přejeme Vám krásné léto... :)
Přejeme Vám krásné léto a řádný odpočinek, pokud možno také digitální detox.

