Děkujeme za bohatou účast a skvělou atmosféru
18.11.2024 17:50
V termínu 7. - 8. listopadu 2024 proběhla v Brně ve spolupráci se Školskou ombuds platformou Výroční konference AVŠP na téma well-being a podpora duševního zdraví na vysokých školách. Cílem setkání bylo společné sdílení novinek, tipů a aktivit, které směřují k well-beingu a kvalitnímu duševnímu zdraví, a tím k podpoře odolnosti studujících na VŠ. Prezentace z konference najdete zde, fotografie si můžete prohlédnout tady. Děkujeme za bohatou účast a skvělou atmosféru. Zpětnou vazbu ke konferenci můžete vyplnit na tomto odkazu.
Aktuality
-
02.08.2019 12:11
Zápis z červencového jednání rady
V úterý 23. července 2019 proběhlo v Brně další jednání rady. Co bylo předmětem jednání se dozvíte...
-
02.07.2019 10:34
Já na to mám!
Jménem DYS centra vás zveme na nový Program rozvoje učebních strategií pro vysokoškolské studenty s...
-
30.06.2019 11:07
Přejeme vám poklidné léto a na podzim opět nashledanou!

