I v zimním semestru budou probíhat pravidelná intervizní setkání
26.09.2025 09:50
I v zimním semestru budou probíhat pravidelná intervizní setkání - bezpečný prostor pro profesní sdílení, inspiraci a vzájemnou podporu při práci s klienty. Intervize je určena všem, kdo poskytují poradenství či podporu na univerzitách: psychologům, terapeutům, speciálním pedagogům, sociálním pracovníkům a dalším odborníkům. Termíny pro online setkání: 3. 10., 31. 10. a 28. 11. (vždy od 12:00 do 13:30). Ve čtvrtek 11. 12. potom proběhne prezenční setkání.
Aktuality
-
02.08.2019 12:11
Zápis z červencového jednání rady
V úterý 23. července 2019 proběhlo v Brně další jednání rady. Co bylo předmětem jednání se dozvíte...
-
02.07.2019 10:34
Já na to mám!
Jménem DYS centra vás zveme na nový Program rozvoje učebních strategií pro vysokoškolské studenty s...
-
30.06.2019 11:07
Přejeme vám poklidné léto a na podzim opět nashledanou!

