Já na to mám! pro VŠ (i VOŠ)

28.04.2023 17:36

V termínu 15.-16. května 2023 se koná seminář k programu Já na to mám! pro VŠ (i VOŠ). Akce proběhne v Praze v DYS-centru Praha, z.ú. Jde o program zaměřující se na rozvoj strategií učení a paměti, efektivního čtení, pozornosti, verbálního vyjadřování, celkově posílení kognitivních funkcí. Seminář je koncipován jako dvoudenní, protože práce je v programu široká a široce využitelná. Absolvováním školení získáte opakovaně tisknutelné materiály, se kterými můžete pracovat jak individuálně, tak i skupinově. 
Na akci se můžete přihlásit zde (seminář č. 21).

Zpět

Aktuality

  • 18.01.2017 09:53

    Zápis z lednového jednání rady

    V úterý, 17. ledna 2017 proběhlo další setkání rady AVŠP. Co bylo předmětem setkání se dozvíte v...

  • 17.01.2017 15:57

    Členské příspěvky na rok 2017

    Členské příspěvky na rok 2017 ve výši Kč 300,- je možno již nyní platit na číslo účtu AVŠP a nebo...

  • 22.12.2016 18:04

    Krásné vánoční svátky

    Přejeme vám krásné a klidné vánoční svátky a těšíme se na setkání s vámi v novém roce.

<< 124 | 125 | 126 | 127 | 128 >>

Kontakt

Asociace vysokoškolských poradců, z.s.
Středisko ELSA ČVUT
Bechyňova 3, 166 36 Praha 6

© 2008-2025 Asociace vysokoškolských poradců, z. s.