Konference Slunečnice 20: 20 let podpory, která má smysl
17.06.2026 23:11
Konference Slunečnice 20 letos v říjnu v Ostravě připomene 20 let rozvoje podpory studentů se specifickými potřebami v českém vysokoškolském prostředí. Akce se uskuteční ve dnech 14.–15. října 2026 na Ekonomické fakultě VŠB-TUO a zaměří se na sdílení dobré praxe, posilování otevřenosti a podporu diverzity v akademickém prostředí.
Program nabídne odborné příspěvky i praktické workshopy, včetně simulačního tréninku krizové komunikace. Účastníci se mohou těšit také na inspirativní vystoupení, autentické příběhy studentů a prostor pro networking. Součástí doprovodného programu bude například exkurze do Chytrého bytu s ukázkami asistivních technologií.
Konference představuje jedinečnou příležitost pro odborníky z oblasti vysokého školství sdílet zkušenosti a společně rozvíjet přístupy k inkluzivnímu vzdělávání. Registrace je otevřena prostřednictvím webových stránek akce.
Aktuality
-
16.01.2023 13:27
Zajímá vás téma fungování ombudsosob na VŠ?
Zajímá vás téma fungování ombudsosob na VŠ? Doporučujeme akci Kolokvium Školské...
-
16.01.2023 13:25
Workshop Emoce u klientů
Po Valné hromadě proběhne od 13:00 hodin workshop Emoce u klientů. Podíváme se...
-
16.01.2023 10:22
Valná hromada AVŠP v pondělí, 23. ledna 2023
Milé kolegyně, milí kolegové, připomínáme, že Valná hromada AVŠP proběhne v...
-
16.01.2023 09:34
S platbou členských příspěvků vyčkejte
S platbou členských příspěvků, prosím, vyčkejte až po rozhodnutí Valné hromady, kde bude...

