Pandemie COVID-19 a sdílení zkušeností
10.06.2020 14:09
Pandemie Covidu-19 ovlivnila celou naší práci v jarním semestru. Jak bude vypadat ten podzimní, zatím také úplně netušíme. Rozhodně jsme však v mnoho případech narazili na nové možnosti a získávali nové zkušenosti v naší poradenské praxi. Zkušenosti byly pozitivní i negativní. Pro naší praxi je sdílení zkušeností zásadní a proto bychom i rádi zjistili, jak jste se s novou nenadálou situací popasovali i Vy. Za tímto účelem jsme vytvořili krátký dotazník, jehož výsledky bychom rádi použili pro naši praxi. K dispozici je ve dvou verzích: pro zástupce poradenských pracovišť a pro nezávislé poradce.
Aktuality
-
02.08.2019 12:11
Zápis z červencového jednání rady
V úterý 23. července 2019 proběhlo v Brně další jednání rady. Co bylo předmětem jednání se dozvíte...
-
02.07.2019 10:34
Já na to mám!
Jménem DYS centra vás zveme na nový Program rozvoje učebních strategií pro vysokoškolské studenty s...
-
30.06.2019 11:07
Přejeme vám poklidné léto a na podzim opět nashledanou!

