Pozvánka k prezentaci a diskusi k online poradenskému nástroji ProNet
12.05.2017 18:17
Jménem Střediska podpory poradenských služeb Národního vzdělávacího fondu si Vás dovolujeme pozvat na prezentaci a diskusi k prototypu online nástroje kariérového poradenství, který je do jisté míry samoobslužný a je určen zejména pro mladé lidi, kteří:
- studovali ICT na vysoké škole a z nějakého důvodu svá studia neukončili,
- uvažují o svých kompetencích v ICT oblasti,
- uvažují o dokončení studia ICT na jiné vysoké nebo vyšší odborné škole.
Online nástroj byl vyvinut v rámci mezinárodního projektu ProNet ERASMUS+. Tvůrcem metodiky tohoto nástroje jsou zkušení kariéroví poradci Mezinárodní federace bilance kompetencí a kariérového poradenství (FECBOP). Metodika je založena na Hollandově typologii pracovního prostředí a osobnostní orientace (RIASEC).
Prezentace ProNet online nástroje a diskuse k němu se uskuteční dne 25. května 2017 v učebně v budově Opletalova 4, Praha 1 od 10:00 do 13:00 hodin. Účast je zdarma.
Nejedná se o počítačovou učebnu, ale je vybavena WiFi. Aby si všichni mohli online nástroj vyzkoušet a diskutovat jeho funkce a použití v poradenském procesu, je nutnou podmínkou účasti přinesení notebooku.
V učebně je jen 20 židlí. Po naplnění kapacity bude přihlašovací formulář uzavřen.
Online přihlašovací formulář je dostupný na https://surveys2.nvf.cz/index.php/584827/lang-cs.
Aktuality
-
20.12.2018 13:40
Krásné Vánoce
Přejeme vám poklidný konec Adventu, krásné Vánoce a těšíme se na viděnou v roce 2019. Rada...
-
19.12.2018 13:28
Pozvánka na Valnou hromadu AVŠP
Rezervujte si termín Valné hromady AVŠP v úterý 29. ledna 2019 od 14:00 hod. Na programu bude...
-
17.12.2018 21:46
Staňte se přáteli svého stresu
V úterý, 29. ledna 2019 proběhne v dopoledních hodinách prostorách Centra informačních a...
-
14.12.2018 21:55
Nový portál JOBHUB
Jménem Fondu dalšího vzdělávání si vám dovolujeme představit nový portál JOBHUB jako technický a...
-
10.12.2018 21:10
Zápis z listopadového zasedání rady
V pondělí, 19. listopadu 2018 proběhlo v Pardubicích další podzimní jednání rady. Co bylo předmětem...

