Závěrečná zpráva z Monitoringu duševního zdraví vysokoškoláků
06.03.2024 19:54
Máme pro vás k dispozici závěrečnou zprávu z Monitoringu duševního zdraví vysokoškoláků. Prozatím jde o verzi určenou k využití interně na vysokých školách a v AVŠP. Výsledky jsou řazeny podle škol, měst, a oborové příbuznosti. Každá zapojená škola také obdrží od garanta monitoringu NÚDZ skrze kontaktní osobu dílčí zprávu k situaci na jejích fakultách. Zveřejnění zprávy mimo VŠ proběhne po schválen vedením NÚDZ. O formě pokračování monitoringu budeme v nejbližší době jednat s NÚDZ prostřednictvím pracovní skupiny AVŠP pro wellbeing.
Kontakt k dotazům: Barbora Čalkovská barbora.calkovska@cvut.cz
Aktuality
-
02.08.2019 12:11
Zápis z červencového jednání rady
V úterý 23. července 2019 proběhlo v Brně další jednání rady. Co bylo předmětem jednání se dozvíte...
-
02.07.2019 10:34
Já na to mám!
Jménem DYS centra vás zveme na nový Program rozvoje učebních strategií pro vysokoškolské studenty s...
-
30.06.2019 11:07
Přejeme vám poklidné léto a na podzim opět nashledanou!

